Śpij spokojnie – hotele Wałbrzych

Spotkania firmowe, szkolenia i konferencje są wydarzeniami, które w każdej sytuacji muszą być zorganizowane na właściwie wysokim poziomie. Powinno się zatem poszukiwać hotelu, który sprosta wysokim wymaganiom organizatorów i zagwarantuje uwarunkowania pobytu na najwyższym poziomie. Takim hotelem z całą pewnością jest ibis styles, jeden z najlepiej innowacyjnych obiektów hotelowych na terenie Wałbrzycha i okolic.

Hotel jest nowocześnie wyposażany i oferuje swoim gościom bardzo wysoki standard usług. Goście mają sposobność zamówienia nocleg w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych lub w pokojach rodzinnych. Na terenie obiektu akceptowana jest obecność zwierząt, za których pobyt wnosi się jednakże dodatkową opłatę.

Wszystkie pokoje posiadają swoją łazienkę, wykonaną z dbałością o właściwie każdy element.

Dla gości, którzy odwiedzają hotel Wałbrzych w towarzystwie rodziny i dzieci oferowany jest także cały szereg udogodnień. Dla dzieci można wypożyczyć łóżeczka do spania i podgrzewacze do butelek.

Goście hotelowi posiadają w cenie noclegu zapewnione śniadania. Jest ono podawane w formie bufetu szwedzkiego, z bardzo bogatą ofertą dań i przekąsek, zarówno na zimno w jaki sposób i na ciepło. W cenę pokoju jest też wliczona opcja all inclusive, która zawiera nie tylko noclegi Wałbrzych i śniadania niemniej jednak zapewnia też możliwość bezpłatnego używania parkingu, dostęp do internetu oraz dodatkowo sposobność używania urządzeń do drukowania różnych dokumentów. W bufecie można także bez ograniczenia korzystać z kawy i herbaty.

Hotel jest utrzymany w najwyższym standardzie i z dbałością o prawie każdy szczegół. Wręcz najbardziej wymagający gość bez wątpienia będzie się w nim czuł bardzo zadowolony.

Sprawdź: ibis styles.

Powered by: Wordpress