Skuteczne pozyskiwanie dotacji na innowacje z UE 

Według statystyk, sporo polskich przedsiębiorstw co roku dostaje negatywną odpowiedź na wysłany wniosek o dofinansowanie ze środków UE na wprowadzenie innowacyjnych technologii do własnego firmy. Kłopotem na nieszczęście są nieodpowiednio pisane wnioski, które nie spełniają rygorystycznych zaleceń brukselskich urzędników. Właściwie każdy taki wniosek znaczy kilkaset tysięcy albo dosłownie kilka milionów straty.

Jeżeli więc zamierzacie wprowadzić nowoczesne technologie do waszego przedsiębiorstwa, które w dużym stopniu wpłyną na uzyskiwane przez was przychody finansowe, to warto zlecić pisane wniosków dla fachowców. Obecnie na naszym rynku bez najmniejszego problemu znajdziecie przetestowane i polecane firmy, takie jak Ellipsisinnovations, które od wielu lat zajmują się pisaniem wniosków unijnych o dofinansowanie wdrożenia nowoczesnych technologii. 
Napisanie wniosku o dofinansowanie jest proste dla osób, które doskonale wiedzą, czego wymagają brukselscy urzędnicy. Niestety, ale jedynie nieliczne osoby mają na tyle bogate doświadczenia z pisania wniosków o dofinansowanie, ażeby wiedzieć, w jaki sposób napisać wniosek, który na pewno zostanie pozytywnie rozpatrzony. Firma Ellipsisinnovations słynie z pisania wniosków, które najczęściej zostaną pozytywnie rozpatrzone przez Unię Europejską. Sekretem tych wniosków nie jest tylko perfekcyjnie, stylistycznie napisane pismo, ale przede wszystkim dobrze dopasowana argumentacja. Każdy wniosek musi być należycie uargumentowany i to w taki sposób, aby został on pozytywnie rozpatrzony przez Unię Europejską. 

Zobacz więcej: https://www.ellipsisinnovations.pl

Powered by: Wordpress