Rower dla ciebie

Końca zimy wprawdzie póki co nie widać, niemniej jednak wydaje się, że to już ostatni dzwonek, aby kupić rower po promocyjnej cenie. Nie od dziś wszak wiadomo, że przed sezonem ceny umieją być dużo niższe niż w jego trakcie.

Zaczynając rozmyślanie na temat zakupu nowego „bicykla” trzeba odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie – rower górski, rower miejski, a ma możliwość crossowy ? Ten 1-wszy na pewno przyda się kiedy będziemy chcieli poruszać się po bezdrożach. Wybierając MTB należy z całą pewnością wziąć pod uwagę rozmiar kół. W ostatnich latach prawdziwą furorę zrobiły rowery na 29-cio calowych kołach, a niedawno coraz bardziej popularne robią się koła mające 27.5 cali. Konsumenci chwalą sobie jazdę na takich jednośladach i w większości sytuacji twierdzą, że do klasycznych 26-stek już całkiem możliwe, że nie wrócą. Należy natomiast własnymi siłami przetestować różnicę, bo w jaki sposób wiadomo – co człowiek, to opinia.

Jeżeli już jednak przede wszystkim poruszamy się po mieście i cenimy sobie komfort, to nie musisz posiadać najmniejszych sugestie i wybór powinien paść na rower miejski. A ma możliwość jednak cross? Jeżeli nie potrafimy jednoznacznie zdecydować się na którąś z wymienionych wyżej opcji, to można skusić się teraz na crossa.

Sklep stacjonarny, czy ma możliwość sklep z rowerami w Internecie ? Przymiarka w tym pierwszym z pewnością nie zaszkodzi, niemniej jednak w znaczącej liczbie sytuacji i tak zapewne zdecydujemy się na zakup w tym drugim. Cena to przecież nadal czynnik decydujący, a taniej w większości wypadków jest wszakże w internecie. Nabywając jednoślad warto się również zaopatrzyć w akcesoria do rowerów. Lampki, czy kask to absolutne minimum!

Sprawdź: akcesoria rowerowe.

Powered by: Wordpress