Pupile w domu

Zwierzęta towarzyszą człowiekowi od zarania dziejów. Zwierzęta potrafią być naszymi wrogami, niemniej jednak mogą być także naszymi najlepszymi dobrymi przyjaciółmi. Tutaj wszystko zależy od tego, o jakie zwierzę chodzi.

Psy umieją być najlepszymi dobrymi znajomymi człowieka i każdy pies potrafi się wychować w taki sposób, że będziemy z niego zadowoleni.
Z kolei koty potrafią chodzę swoimi ścieżkami i za kotami tak w rzeczywistości nigdy nie nadąży my. Kot jest zwierzęciem samotnym. Jest to zwierze, które właściwie przenigdy nie daje nam pewności, że przy nas zostanie. Będzie z nami, dopóki będzie tego chciał, ażeby przestanie tego chcieć, może w każdym momencie od nas uciec. Nawet gdy zagwarantujemy mu niezwykle wygodne legowiska i rewelacyjne jedzenie, to kot może postanowić, że zrezygnuje z przyjaźni z nami i może zwyczajnie zniknąć. Tymczasem z psami jest całkiem inaczej. Psy są zwyczajnie bardzo, niemniej jednak to bardzo wierne i one po prostu nie rezygnują z kontaktu z człowiekiem, bo przy człowieku mają zapewnione dobre warunki. O ile więc zależy ci na tym, ażeby posiadać sposobność posiadania zwierzaka, który będzie ci wierny, to nie gorzej wybrać psa. Koty możesz jednakże wybrać wówczas, gdy potrzebujesz zwierzaka mniej wymagającego. Koty zwyczajnie chodzą swoimi ścieżkami nie należy ich przykładowo wyprowadzać na spacery, a z psem jest przeciwnie. Psy mają szczególnie niełatwo w blokach. Psa można trzymać. W blokach nie ma miejsca na psa, bo on tam po prostu nie może się odpowiednio wybiegać. Tymczasem w przypadku kotów nie ma tego problemu, bo koty same zajmują sobie czas i same się o siebie troszczą.

Warto sprawdzić: koty

Powered by: Wordpress