Przejmę zadłużoną spółkę

Fajnie być prezesem, posiadać spore pieniądze, podróżować luksusowymi samochodami, spędzać wczasy na Seszelach. Taki krótki kolokwialny wstęp pokazuje nam jaki tryb życia mogą prowadzić zamożni ludzie.

Błędnym jest natomiast wrogie myślenie, że te pieniądze przychodzą znikąd, że odpowiedzialność prezesa kończy się tam, gdzie zaczyna się kadra kierownicza i zarządzająca. Niewiele osób jest w stanie sobie wyobrazić zwyczajną prawdę – to nie kierownicy, dyrektorzy i zarządzający biorą odpowiedzialność za ludzi i zobowiązania firmy wyłącznie właściciel.
Te wszystkie duże pieniądze, które zarabia , a ponadto obrót udziałami, który daje możliwość na pozyskanie płynności finansowej nie są za nic. Prezes nie tylko inwestuje swoje pieniądze, niemniej jednak również boryka się z wieloma myślami i trudnościami a tych dzisiejszy rynek biznesowy stawia przed pozornymi rekinami biznesu na prawdę dużo. Coraz częściej można słyszeć, że kolejny prezes ogłasza upadłość spółek, gdyż należy pamiętać o tym, że duża firma generuje nie wyłącznie spore zyski, ale również spore koszty a finalnie bilans dochodów i strat nie rysuje się aż tak należycie jak można to zaobserwować z boku. De facto, prezesi, kierownicy, dyrektorzy i profesjonaliści zarabiają zwykle bardzo duże pieniądze. Ma możliwość nie aż takie, by rokrocznie wypoczywać na Seszelach, niemniej jednak jednakże wystarczające do prowadzenia godnego życia. Natomiast nic nie jest za darmo. W pewnych sytuacjach się wygrywa, nierzadko przegrywa i gdyby nie to, to skup spolek z dlugami nie miałby prawa bytu na rynku, bo żaden prezes nie sprzedałby świetnie prosperującej firmy, którą budował od podstaw.

Więcej informacji: sprzedam gotową spółkę z o.o..

Powered by: Wordpress