Nie musisz mieć gry na płycie, wystarczy przeglądarka

Nudzisz się? Masz krótką przerwę w pracy lub potrzebujesz chwili relaksu w czasie edukacji do egzaminu? Gry przeglądarkowe są dla ciebie. Część z nich, oparta jest na zasadzie PvC, czyli Player versus computer – te gry nie zajmą ci kilka czasu. Do tej kategorii zaliczamy zdecydowana większość zwykłych flaszówek, czy gier opartych na silniku JavaScript, które możemy odnaleźć na wszystkich popularnych serwisach poświęconych grom przeglądarkowym.
Natomiast najlepsze gry przeglądarkowe zajmują nieco więcej czasu – te w zdecydowanej większości przypadków polecane należą do gatunku MMO (czyli Massive Multiplayer Online) i są oparte o zasadę PvP, czyli Player versus Player. Do tych gier zaliczymy wszystkie fabularyzowane gry przeglądarkowe, w których możemy grać wspólnie z graczami z całego świata – polecane gry przeglądarkowe. Takie gry maja tendencję do zabierania w całości sporej ilości czasu – świat gry jest często na tyle złożony, że bez problemu można się w nim na odrobinę zgubić. Idealnym przykładem może być inspirowana Władcą Pierścieni gra Lord of the rings online (LOTRO) – nieustannie rozbudowywany świat sprawia, że gracze spędzają wiele godzin, wędrując po mapie i podróżując ścieżkami znanymi z książek i filmów.
Najczęściej polecane gry MMO to World of Warcraft, wspomniany już Lord of the rings on-line, Aura Kingdom, Anarchy W Internecie czy World of Tanks (, a ponadto pozostałe produkty proponowane przez Wargaming) – zobacz tutaj: gry przeglądarkowe). Co istotne, zdecydowana większość z takowych gier, co najmniej częściowo, jest oparta o model F2P (free to play), co oznacza, że można w nie zagrać całkowicie za darmo.

Więcej: gry mmorpg.

Powered by: Wordpress