Najnowszy hit na Instagramie 

Każda kobieta uwielbia się otaczać przepięknymi , a dodatkowo uroczymi przedmiotami. Posiadanie takich rzeczy w naszym sąsiedztwie daje nam wiele radości i jesteśmy gotowe zapłacić za daną rzecz troszkę dodatkowo, jeśli wygląda słodko , a ponadto uroczo. Nic zatem dziwnego, że popularne japońskie zabawki zwalczające stres, Squishy, cieszą się tak ogromną popularnością pomiędzy kobiet na całym świecie.

Na Instragramie hasło Squishy posiada już ponad dwa miliony postów. Jest to zdecydowanie bardzo dużo i z całą pewnością w ciągu najbliższych kilku miesięcy stawka ta wzrośnie do kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów. Również na polskim Instagramie coraz częściej ukazują się już te przesłodkie oraz dodatkowo urocze zabawki zwalczające stres. 
Zadanie Squishy jest bardzo łatwe. Jest to po prostu zabawka, którą ściskamy w dłoni, ażeby rozładować napięcie. W dzisiejszych czasach nawet zabawka rozładowująca napięcie nie może być nudna i posiadać nijaki kształt. Japońskie Squishy wyglądają niesamowicie uroczo i po prostu nie można przejść koło nich obojętnie. Na żywo prezentują się natomiast znacznie lepiej, niż na zdjęciach. Obecnie w Polsce funkcjonuje już sklep on-line, który jest oficjalnym dystrybutorem tych zabawek. Asortyment tego sklepu jest dość znaczny i znajdziecie w nim sporo intrygujących, japońskich zabawek zwalczających stres w różnych kształtach. Największą popularnością cieszą się te zabawki, które nie tylko i wyłącznie uroczo wyglądają, niemniej jednak też wspaniale pachną. Nie są to jednakże zwykłe zapachy, gdyż najczęściej mają nam one kojarzyć się z popularnymi słodyczami.

Powered by: Wordpress