Kartki okolicznościowe handmade

Rękodzieło teraz jest w modzie. Ręcznie wytworzone produkty cieszą oko, a także są zarazem niepowtarzalne. Własnoręczne stworzone rzeczy przynoszą bardzo dużo satysfakcji, można także wykorzystać je jako prezent obdarowując najbliższych.

Wystarczy świetny pomysł i odrobinę zdolności manualnych. Rękodzieło to wspaniałe hobby niemniej jednak i rozrywka. Dzięki takiej dobrej zabawie możemy jednakże też trochę zarobić, kiedy nasze produkty wystawiamy na sprzedaż.

Jednym z prac, jakie można wykonywać własną pracą, a oczywiście będą miały rynek zbytu – są kartki okolicznościowe.

Takie kartki handmade są realnie niepowtarzalne, posiadają odmienne wzory, faktury, kształty, w bardzo wielu sytuacjach są wykonywane różną techniką co umożliwia na zyskanie bardzo ciekawego efektu.

Miło, gdy taka kartka na urodziny, lub na rocznicę, imieniny czy inną okoliczność, zawędruje do osoby obdarowywanej.

Pomysłów na samodzielne wykonanie kartek jest dużo, można naklejać materiałowe, drewniane, papierowe naklejki, wyszywać wzorki, stosować brokatu, pieczątek, wycinać fantazyjne brzegi. Co najważniejsze można umieścić własny, pasujący do uwarunkowania treść. Taka własnymi siłami opracowana kartka okolicznościowa, która prócz tego przykładowo zawiera szczegóły pasujące charakterystyczne dla danej mężczyźni i kobiety, to jedyna w swoim rodzaju gratka. Gdy np pielęgniarka na dzień służby zdrowia dostanie kartkę z motywem strzykawki, bądź górnik na barbórkę – wyhaftowany kilof i wagonik – na 100 procent na ustach pojawi się pozytywny śmiech i przyjemność nie do opisania.

Powered by: Wordpress