Jakie usługi świadczy firma aktuarialna?

Wyceny finansowe oraz aktuarialne są coraz popularniejsze, ponieważ pozwalają np na sprawne wprowadzanie projektów modernizacyjnych czy restrukturyzacyjnych do firm o różnym profilu działalności w założeniu o dostępny budżet finansowy. Nie powinno więc być zaskoczeniem, że usługa taka jakby wycena aktuarialna jest często zamawiana przez firmy reprezentujące różne branże, które np planują zmienić strategię podatkową.
Profesjonalne wyceny dla firm – na co powinniśmy zwrócić uwagę?
Oczywiście takie wyceny finansowe a także aktuarialne proponowane są przez doświadczone firmy, tj. biuro aktuarialne, który zatrudnia doświadczonych aktuariuszy posiadających aktualną licencję.

Powinno się pamiętać, że proponowane usługi są w każdym momencie elastycznie a także osobiście dopasowane do konkretnego klienta, a więc powiązane między innymi z profilem działalności firmy, niemniej jednak także z założeniami biznesowymi w firmie czy też celami na najbliższe miesiące czy również lata (warto także zobaczyć: wycena działalności gospodarczej). W ramach usług realizowane są wyceny całych przedsiębiorstw, albo także ich części, ale również wyceny spółek czy również organizacji (polecam: wycena przedsiębiorstwa). Dodatkowo firma aktuarialna to także wyceny modeli finansowych, świadczeń zastosowanych dla pracowników, np takich jak świadczenia medyczne czy przejazdowe, ale też rezerw, które są przeznaczone na naprawy gwarancyjne. Dodatkowo możemy także liczyć na pomoc w zakresie doradztwa finansowego, opracowanie modeli inwestycyjnych, analiza wprowadzonych projektów inwestycyjnych czy też związanych z restrukturyzacją firmy.

Sprawdź: biuro aktuarialne.

Powered by: Wordpress