Inwestycje z głową

W teraźniejszych czasach dużo osób boi się inwestowania, uznając, że to dość ryzykowny i niestabilny sposób generowania profitów. Dla osób, które przenigdy nie zarabiały w ten metodę, inwestycje giełdowe przypominają rosyjską ruletkę, gdzie zysk może się wydawać raczej ślepym trafem, niż przewidzianym bezpiecznym dochodem.

Jednak rewelacyjną alternatywą dla inwestycji giełdowej jest inwestycja w grunty, gdyż w ciągu paru ostatnich lat nieruchomości rolne pozyskały na wartości aż o 45%. Oznacza to, że jest to pewny i trwały metodę na poprawę indywidualnej sytuacji finansowej.

Cenioną ofertą w nieruchomości rolne jest oferta „Grunt to zysk”, w której inwestor zarabia nie tylko na narastaniu wartości ziemi, ale też na procesie jej przekształcania w grunt budowlany. Co ważniejsze, decydując się na tę ofertę, nie posiada potrzeby zaciągania kredytu – to wyjątkowa okazja do nabycia gruntu w najpiękniejszych miejscach Polski na raty, bez odsetek i ingerencji banków, bez obciążenia zdolności kredytowej. Proponowane działki posiadają powierzchnie od 750 m2 do 4000 m2 w cenie już od 29 złotych za metr kwadratowy.

Inwestycja w ziemie daje możliwość zarobić więcej, niż lokaty bankowe, czy zakupy obligacji. Prócz tego akt notarialny daje pewność bezpieczeństwa i jasności prawnej.

Gwarantem uczciwości jest właściciel oferowanych nieruchomości – polska firma Saveinvest, która wszystkie działki kupuje za własny kapitał. Z publikacjami ekspertów firmy można zaznajomić się na łamach szanowanych serwisów jak Forbes, czy eGospodarka.

Zobacz też: saveinvest.

Powered by: Wordpress