Druk reklamowy

Pewnie wielu z nas zastanawia się skąd biorą się te wielkie bilbordy, skąd na mieście znajduje się tyle ulotek i reklam. Otóż nie jest to trudne do zweryfikowania. Druk reklamowy Gdańsk to jedne z w wielu wypadkach stosowanych w tych regionach postaci reklamowych. Ze względu na ich wielkość są łatwo zauważalne, oprócz tego można na nich umieścić więcej tekstów , a dodatkowo obrazków.

Następne – drukowanie ulotek Gdańsk – jest możliwe, że najłatwiejszym, najtańszym i najpowszechniejszym typem reklamowania się. Takie ulotki mogą trafić do wielu domów dzięki osobom, które możemy zatrudnić, a one dla nas w zamian będą roznosić takowe ulotki po osiedlach ośrodki miejskie lub wsiach w regionie. Dodatkowe takie chłopcy i dziewczęta mogą również stanąć z ulotkami na bardzo zagęszczonej i w dużej liczbie przypadków uczęszczanej ulicy, dzięki czemu będą mogli dawać te reklamy innym.

Pewnie ciekawi was skąd się to wszystko bierze. Odpowiedź jest prosta. Drukarnia Gdańsk „AKWILON” para się takimi usługami. Ichniejszym głównymi usługami są: druk cyfrowy, który realizują od 1 sztuki; druk wielkoformatowy – w tym banery i plakaty; poligrafia , a oprócz tego promocji.

Jeżeli chodzi o parametry techniczne przed przygotowaniem reklam, należy zachować kilka zasad. Równocześnie mielibyśmy ochotę nadmienić, że planując swój projekt, trzeba dla każdego formatu pliku zachować inne parametry. I tak oto do pliku w formacie TIFF nie możemy dodać warstw (obraz musi być spłaszczony) i należy go skompresować do LZW lub ZIP. W PDF powinniśmy kroje czcionek zamienić na krzywe. Tym sposobem dochodzimy do parametrów stałych, które dla każdej osoby formatu plików powinny być takie same: format 1:1, rozdzielczość grafiki 300dpi i kolory typu CMYK.

Zobacz: drukarnia Gdańsk.

Powered by: Wordpress