Dodatek na ślub – czerwony dywan

Ślub to wielkie wydarzenie w życiu każdej zakochanej pary. Do tego dnia realizujemy się przez długi czas, uwzględniając prawie każdy detal. Oprawa ślubu jest  fantastycznie na prawdę istotna, ponieważ pozwala na zyskanie wyjątkowej, uroczystej atmosfery.

Młode Pary przywiązują dużą wagę nie tylko do swojego wyglądu, niemniej jednak też do wyglądu otoczenia. Ogromne znaczenie posiada klimat, jaki uda się uzyskać w kościele. W znaczącej liczbie sytuacji wybieramy kościół parafii jednego z przyszłych małżonków, ale Narzeczeni w pewnych przypadkach decydują się na wyszukanie klimatycznego, małego kościółka w malowniczej miejscowości, lub okazałej, bogato zdobionej bazyliki. Niezależnie od rodzaju wybranej świątyni, powinno się ją co więcej udekorować. Oprócz dekoracji w formie kwiatów, polecam zadbać o czerwony dywan ślubny, który nada dostojności chwili przemarszu Narzeczonych do ołtarza.

Dywan na ślub posiada nie tylko miłe dla oka znaczenie, pełni także dodatkową funkcję ochronną dla białej sukni Pani Młodej. Kościoły mają zwykle kamienną posadzkę, po której każdego dnia przechodzi wielu ludzi. Ułożenie dywanu na drodze, którą w kościele pokonuje Młoda Pani, umożliwi uniknąć zabrudzeń w dolnych partiach sukni oraz na trenie.

Biały dywan z kolei to doskonałe rozwiązanie na ślub w plenerze. Pomoże podkreślić uroczysty charakter wydarzenia , a oprócz tego pięknie będzie współgrał z wizerunkiem Młodej Pary. Będzie także świetnym rekwizytem, który rozjaśni wizualnie zbyt ciemny kościół.

Dzień ślubu to jedyny taki dzień w życiu, dlatego należy zadbać dosłownie o najdrobniejsze szczegóły. Później może nie będziemy o Wam pamiętać, niemniej jednak oprawa wizualna posiada również niebagatelne znaczenie dla obrazów, utrwalonych na ślubnej zdjęć, czy filmie z uroczystości.

Powered by: Wordpress