Ciekawa wyprawa – promy Szwecja

Marzy się nam wycieczka do Szwecji? Nic zwyczajniejszego, wystarczy jedynie zarezerwować miejsce na promie i zacząć przygotowania do podróży. Tanie promy do Szwecji kursują przez cały rok, a bilet na ten środek transportu można kupić bez wychodzenia z domu, wystarczy tylko dostęp do internetu.

Pierwszy krok to wyszukanie trasy przeprawy promowej. Mogą to być przykładowo tanie promy do Szwecji z Gdańska, jeżeli akurat to miasto jest dla nas najdogodniejszym portem do rozpoczęcia podróży. Przed rezerwacją biletu powinno się jeszcze wybrać przewoźnika, ceny biletów odróżniają się bowiem między sobą w współzależności od standardu środka transportu i udogodnień, jakie określony przewoźnik proponuje swoim klientom. Zwracamy więc uwagę na to, czy istnieje możliwość rezerwacji osobnej kajuty, sprawdzamy cenę za przewóz samochodu osobowego, którym będziemy kontynuować wyprawę, wyżywienie, dostępne na promie rozrywki, etc.

Przeglądanie dziesiątek ofert to żmudne zajęcie, dlatego polecam skorzystać z pomocy porównywarek cenowych na wortalach zajmujących się rezerwacją miejsc na promach. Wystarczy wpisać np. promy do Szwecji ze Świnoujścia i sprawdzić wyniki. Po wyszukaniu najciekawszej naszym zdaniem propozycji musimy już wyłącznie kliknąć przycisk „rezerwuj bilet” i dokonać płatności. Następnie otrzymujemy na e-mail numer rezerwacji, który trzeba wydrukować i okazać przy odprawie promowej w porcie. Na podstawie tej rezerwacji wydawana jest nam karta pokładowa i po zakończeniu odprawy możemy się już delektować rejsem po Morzu Bałtyckim.

Więcej tutaj: tanie promy do Szwecji.

Powered by: Wordpress